Markanıza Etkili Çözümler

Markanızın sağlıklı bir şekilde gelişimi ve işinizin büyümesi için strateji, yaratıcılık ve teknolojiden faydalanıyoruz. Bursa’dan başlayan tecrübemizi aktarmak bizlere keyif veriyor. Markanızın kimliğini en iyi şekilde yansıtıyoruz.

Teklif Al
Dijital Çözüm Ortağınız
01.Web Tasarım

Web sitelerinin hedeflenen düzeyde etki yaratabilmesi için, yalnızca göze hoş görünmesi yetmez. Aynı zamanda güçlü bir marka hikayesine de sahip olmaları gerekir. Başarılı web siteleri; hem tasarım hem fonksiyonellik hem de içerik olarak kullanıcılarına etkileyici bir dijital deneyim sunmalıdır.

02.Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu anlamına gelen SEO, sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlayan bir işlemler bütünüdür. Markanıza/firmanıza prestij, güven ve satış kazandırır. Özellikle KOBİ’lerin hızlı büyüme hedefine ulaşmada SEO, etkili çözümlerden biridir.

03.Sosyal Medya Danışmanlığı

Dijital pazarlamanın gözde ve vazgeçilmez enstrümanlarından olan sosyal medyada markanızın yer alması için Etki, öncelikle sosyal medya platformlarınızı oluşturur. Halihazırda platformlarınız varsa, yenileme çalışmalarını gerçekleştirir. Gerek stratejik gerek tasarım olarak, özgün ve trend bir kimlik kazandırır.

04.Kurumsal Kimlik Tasarımları

Her firma kurumsal kimlik ile kendini bulunduğu sektörde daha iyi bir konuma getirebilir ve bunun yanında müşterilerinin gözünde marka değerini artırabilir. Ayrıca görsel iletişim araçları olarak karşımıza çıkan kurumsal kimlik, bir markanın ya da firmanın bulunduğu sektör içerisinde öne çıkmasını da sağlar.

01
İsteklerinizi dinliyoruz

Projeye başlamadan önce ilk olarak sizinle birlikte isteklerinizi dinliyor ve sizi daha iyi anlıyoruz.

02
Proje Aşaması

Proje aşamasına geçtiğimizde sizlere yaptığımız adımları düzenli olarak aktarıyor ve isteğinize yönelik bir iş çıkarmak için uğraşıyoruz.

02
Proje Teslim

Proje bitiminde gerekli testleri yaptıktan sonra size kısa bir eğitim vererek ardından sitenizi teslim ediyoruz. Dilerseniz devamında danışmanlık yapmaya devam ediyoruz.

Ajans Etki
Strateji belirliyor, web tasarım ve web yazılım geliştiriyor, içerik üretiyor, süreci yönetiyor, dijital dünyada sadece web sitesi ile sınırlı kalmadan hizmet veriyoruz.
Teklif Al
YENİ PROJENİZE BAŞLAMAK İÇİN BİZE ULAŞIN
İletişim Bilgilerimiz