Bursa web tasarım ajansı
NEDEN BİZ?

Kurumsal Pazarlama Çözümleri

Web siteniz dijital ortamda müşterilerinizin ziyaret edeceği en önemli duraklardan birisidir. Arama motoru yönergelerine uygun olarak tasarlanmış, kolay güncellenebilir bir web sitesi, ürün ve hizmetleriniz için yeni müşteriler getireceği gibi dijital reklam puanlarınızı yükseltip daha az tık başı maliyet avantajı sağlayabilir. Bursa web tasarım ajansı olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Logo Tasarımı
0 +

Logo Tasarımı

Site Tasarımı
0 k

Site Tasarımı

E-Ticaret Sitesi
0 +

E-Ticaret Sitesi

EKİBİMİZ

Genç ve parlak bir ekibe sahibiz.

Web Geliştiricisi
Emrah Cankar
Web Geliştiricisi
Grafik Tasarımcı
Güven Kartal
Grafik Tasarımcı
Sosyal Medya Uzmanı
Enes Çelik
Sosyal Medya Uzmanı
Dijital Pazarlama / Müşteri İlişkileri
Ercan Kara
Dijital Pazarlama / Müşteri İlişkileri
NASIL YAPIYORUZ

Başarılı bir projenin adımları nasıl olmalı?

Web <br>Tasarım
01

Web
Tasarım

Web sitelerinin hedeflenen düzeyde etki yaratabilmesi için, yalnızca göze hoş görünmesi yetmez. AjansEtki, hem görsel kalite hem fonksiyonellik hem de içerik olarak markaya özel ve etkileyici bir dijital deneyim sunan tasarım hazırlar.

Reklam &<br>Pazarlama
02

Reklam &
Pazarlama

Reklamın işletmenize yardımcı olabileceğini biliyorsanız ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun seçenekler için bizimle iletişime geçin.

Arama Motoru Optimizasyonu
03

Arama Motoru Optimizasyonu

Web sitenizin Google kriterlerine uygun yani kullanıcı odaklı, doğru yapılandırılmış, hızlı çalışan, içerik sunan bir web sitesi olmasını sağlayan AjansEtki özel SEO stratejileri ve SEO Danışmanlığı hizmeti ile alacağınız verim maksimuma çıkar.

Web tasarım belirli bir karakter içerisinde oluşturulmuş ve içerisinde hedef kitlesine yönelik içerikler hazırlanan yazılımın görsellikle birlikte bütünleştiği bir web sayfasıdır. Web sayfaları çoğu zaman ticari veya keyfi olarak hazırlanmaktadır ama her ikisinde de mühim olan tasarımın kullanım kolaylığı ve kullanıcının sitede geçirdiği deneyimdir.
Kurumsal web tasarım bir işletmenin ticari kriterlerine ve karakterine uyan şekilde tasarlanarak web üzerinde en doğru şekilde yayınlanmasıdır. Kurumsal kimliğinize uyacak ve çizginizin dışına çıkmayacak şekilde sade şık karmaşık olmayan web site tasarımları daha çok tutulmaktadır.
Web site fiyatları web tasarımcıya ve isteklerinize göre göre değişmektedir.
Web sitesi yaptırmak istiyorsanız, ve kafanızda istediğinizi canlandırdıysanız bize ulaşın ve isteklerinizi belirtin beraber kurgulayıp tasarlama işlemlerine hızlıca başlayalım.
Bursa web tasarım ajansı
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
👋Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?