YETENEKLERİMİZ

Uzman ekibimiz ile size hizmet verebileceğimiz bazı yeteneklerimiz

icon01
ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Güçlü ve hassas SEO hizmetleriyle daha fazla web sitesi trafiği, daha fazla müşteri ve daha fazla çevrimiçi görünürlük elde edin.

icon02
REKLAM YÖNETİMİ

İdeal anahtar kelimelerinizi hedefleyin ve Google'ın arama sonuçlarıyla daha fazla çevrimiçi görünürlükte en üstte bulunun.

icon03
DİJİTAL MARKALAMA

Sıradan ziyaretçilerinizi ödeme yapan müşterilere dönüştürün. Daha da iyisi, onları hayran bırakın.

icon04
İÇERİK PAZARLAMA

Daha fazla trafik oluşturmak ve özel bir topluluk oluşturmak için ilgi çekici içerik oluşturun, yayınlayın ve tanıtın.

icon05
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

En iyi performansı gösteren sosyal kampanyalar oluşturun ve yönetin ve özel bir müşteri hayran kitlesi oluşturmaya başlayın.

icon06
KURUMSAL WEB TASARIM

Uzman kadromuz ile profesyonel şekilde kurumsal web tasarımınızı gerçekleştiriyoruz.

WEB GELİŞTİRME SÜRECİ

Proje Geliştirme Döngüsü

Müşteri beklentileri ve bizim için doğru yönü belirleyen iş hedeflerinizle işiniz için mükemmel bir strateji oluşturduğumuz geliştirme ekibimizle birlikte eğlence dolu bir öneri, analiz ve beyin fırtınası oturumu gerçekleştiriyoruz.
Planlama süreci tüm tasarım sürecinin belkide en önemli aşamalarından biridir. Bu süreçte müşteri ile görüşme, istenilen hizmetlerin sıralanması, işin büyüklüğüne göre personel yapılandırmasının yapılması, gibi temel bileşenler belirlenir. Planlama sürecinin sonunda müşterilere web tasarım sürecinin tahmini olarak ne kadar süreceği bildirilebilir.
Bu aşamada tasarımcı online olarak web sitesinin genel görünüşünün ana hatlarını oluşturulur. CSS kodları ve HTML tagları oluşturulmaya başlanmıştır. Kutuların ölçüleri belirlenmiş örnek içerik ile bilikte web sitenin işlevsiz genel hatları oluşturulmuştur.
Tasarımcıdan gelen CSS ve HTML kodları sadece görünümü etkilediği için işlevsizlerdir. Programcı görsel öğelerin etkileşimli olabilmesi için tercih edilen programlama diline göre kod girişlerini yapar. İletişim formaları, sepet eklentileri vb. tüm kod gerektiren yazılımlar bu aşamada devreye sokulur.
Tasarım, programlama ve içerik aşamaları tamamlanmış web siteleri farklı platformlada bir düzine teste sokulur. Arama motoru optimizasyonu testi, genel kod düzeni testi, genel tasarım düzeni testi, multi platform uyum testi gibi tasarım, programlama ve içerik ekleme esnasında gözden kaçan, hatalı veya eksik parçaların bulunmasına yardımcı testler son aşama web sitesine uygulanır.
Tüm aşamaların sonucunda web sitesi müşteri onayından da geçtikten sonra internet üzerinde görünür yapılır.
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
👋Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?